KONST / Litografier / Färglitografi 14598165
nr 1459 8165
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Signerad, numrerad 34/100, fågel. Färglitografi, bildmått: 24x18cm, yttermått inklusive ram: 38x31cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:31:36
31/3 20:53:39
500 kr
4/4 19:26:36